For arriving students see:

INFORMACJE OGÓLNE

Studenci Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej mogą ubiegać się o wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+:

• na część studiów do zagranicznej uczelni partnerskiej, z którą WFCh ma podpisaną umowę dwustronną (patrz: Uczelnie partnerskie)

• na praktykę do kraju uprawnionego do uczestnictwa w programie, do uczelni posiadającej Kartę Uczelni Erasmusa, innej instytucji zagranicznej, do zagranicznego przedsiębiorstwa/firmy, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit albo innej instytucji.

O stypendium programu Erasmus+ w celu realizacji części studiów na uczelni partnerskiej mogą ubiegać się studenci przynajmniej drugiego roku studiów I stopnia, przynajmniej drugiego roku jednolitych studiów magisterskich, pierwszego roku studiów II stopnia oraz uczestnicy studiów doktoranckich UKSW. Program adresowany jest zarówno do osób studiujących w trybie dziennym, jak również wieczorowym i zaocznym.

Szczegółowe informacje o możliwościach i zasadach udziału w Erasmusie+ znajdują się na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej: www.dwm.uksw.edu.pl oraz na stronie WFCh: http://www.wfch.uksw.edu.pl/node/1165 (Rekrutacja).

KOORDYNATORZY

Za realizację programu Erasmus+ na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej odpowiadają:

• dr Dominika Dzwonkowska - koordynator ds. studentów wyjeżdżających na studia oraz nauczycieli akademickich przyjeżdżających i wyjeżdżających
  • dr Zuzanna Górska-Kanabus - koordynator ds. studentów zagranicznych przyjeżdżających na studia
  • dr Michał Piekarski - koordynator ds. studentów wyjeżdżających na praktyki

Od strony administracyjno-finansowej program koordynowany jest przez:

Dział Współpracy Międzynarodowej
ul. Dewajtis 5
tel. +48 22 561 89 49 (94)
tel./fax +48 22 561 90 13
dwm.uksw.edu.pl

UCZELNIE PARTNERSKIE