Certyfikaty "Studia z Przyszłością" dla kierunków studiów prowadzonych na WFCh

Z wielką radością informujemy, że 8 kierunków studiów prowadzonych na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej: Filozofia I stopnia; Filozofia II stopnia (po raz drugi); Filozofia III stopnia (doktoranckie); Psychologia (jednolite magisterskie) (po raz drugi); Psychologia III stopnia (doktoranckie); Ochrona Środowiska I stopnia oraz studia podyplomowe: Bioetyka i Prawo Medyczne; Relacje Interpersonalne i Profilaktyka Uzależnień otrzymały certyfikaty "Studia z Przyszłością" przyznane przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Ponadto kierunek Psychologia (jednolite magisterskie) otrzymał certyfikat specjalny "Laur Innowacji", a studia podyplomowe Relacje Interpersonalne i Profilaktyka Uzależnień otrzymały certyfikat specjalny "Lider Jakości Kształcenia".

certyfikaty dla kierunków Filozofia

certyfikaty dla kierunków Psychologia

certyfikat dla kierunku Ochrona Środowiska

certyfikaty dla studiów podyplomowych

Certyfikaty zostały przyznane w ramach II edycji programu akredytacyjnego "Studia z Przyszłością". Certyfikatem "Studia z Przyszłością" wyróżnione zostały kierunki realizowane według nowoczesnych i innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy, zgodne z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego. O przyznaniu wyróżnień decyduje Komisja złożona z wybitnych naukowców specjalizujących się w problematyce jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym oraz przedstawicieli pracodawców.

Wręczenie certyfikatów odbyło się 13 kwietnia 2017 w czasie uroczystej Gali w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Warszawie.

Jest to sukces całej społeczności WFCh. Pracownikom, doktorantom i studentom serdecznie gratulujemy!